Dėl imigrantų išnaudojimo susirūpinę ministrai vardija priemones, kurių imsis || Tyrimo komentaras

Paskelbta 20 Bal 2021
Peržiūros 25 831
4

Po „Laisvės TV“ tyrimo „Fūrų vergai“ - Birutės Davidonytės pokalbis su socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene ir susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu.
Laidoje ministrai papasakojo, kokių pokyčių planuoja transporto sektoriuje: grynųjų pinigų, nemokamų atostogų apribojimas, pokyčiai, susiję su dienpinigiais, privalomas dokumentų vertimas į darbuotojams suprantamą kalbą.
Tyrimas „Fūrų vergai“: ltglo.info/camera/1NTX3al7iWdzbXk/vaizdo-ra-as.html
Su Jumis mes galime daugiau!
Skirkite savo 1,2% VšĮ „Laisvės TV“: laisves.tv/remiu/
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#DoBiTyrimas #FūrųVergai #LaisvesTV
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTglo SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

LaisvėsTV
Komentarai  
 • Лидия Новик

  Лидия Новик

  Prieš 3 dienas

  beikite nesamones pasakoti, kiek bankratavo jau imoniu, daug kas paliko po 1 masina ir pats seimenikas vaziuoja. Ateina i darba, pridaro bedu ir i krumus. Isklausikite kadanors ir kita puse.

 • Augis LTU

  Augis LTU

  Prieš 3 dienas

  Galetu ateityje butu fallow up apie sita fallow up...

 • viktoras belskis

  viktoras belskis

  Prieš 3 dienas

  50%dienpinigių,visi spėju , kad puse savo atlyginimo norėtų kažkam padavanoti

 • Ricardas Gedvilas

  Ricardas Gedvilas

  Prieš 4 dienas

  Esu tiesiogiai susidures su tralo, turistinio autobuso, furos saldytuvo ir tento darbu. Juokingai man skamba kad kazkas gina darbuotoja. Lietuvoje niekada negali atsipalaiduoti dirbdamas del daug faktoriu

 • Amber Twix

  Amber Twix

  Prieš 6 dienų

  Zinau, kad nemadinga taip sakyti, bet tokia kapitalo esme-'sukurti' pridetine verte, o todel ir igyti kapitala, paimant is tu, kurie kuria verte per socialiai nustatyta darba ir laika. Tai galima padaryti ivariais budas, vienas is ju, kaip kazkas megsta sakyti 'permetant' finansine nasta arba baudziant finansinem nuobaudom darbininkus. Arba tiesiog vagiant, kaip atvejis su kuru perpilimu isvengiant mokesciu. Uzsienyje yra panasiai, nors spaudimas didesnis del isvystytos pilietines visuomenes institutu, Anglija ne isimtis. Tik taip kapitalas veikia. Neturekite iliuziju, kad tai tik pavieniai atvejai. Klausymas yra, kiek pilietine visuomene (kaip siu zurnalistu pavyzdys rodo) gali paspausti valstybe (valdzios institucijas) uzdeti tam tikra apynasri i kapitala orientuotui verslui (is esmes bet kokiam dideliam verslui, korporacijoms ir pan.). Sunku tai daryti, nes pinigai kalba, perka, paperka, pastato savo zmones, seime ir kitose institucijose. Kiek pilietine visuomene yra pajegi atsverti kapitalo diktuojama tvarka-tai pilietinio samoningumo klausymas.Gerai matyti zurnalistus prisidedancius prie skaidrinimo. Tai permanentinis procesas.

 • Jevgenij V

  Jevgenij V

  Prieš 13 dienų

  Idomu kaip ilgai ir kiek metu ministrai ir atitinkamos institucijos spręs šita klausimą ?!

 • Vigis Toreva

  Vigis Toreva

  Prieš 15 dienų

  Viskas labai greitai pasikeistų,jeigu būtų įvesta darbo apmokėjimo sistema ,tokia kaip yra vakarų Europos šalyse,t.y. valandinis dieninis ir naktinis apmokėjimas ir priedai už praleistas naktis vilkiko kabinoje . Atlyginimai turi būti pervedami į vairuotojo kortelę,nepriklausomai ,at vairuotojas grįžęs į Lietuvą ,ar jis vis dar komandiruotėje .
  Visą kitą ,tai yra tik pilstymas iš tuščio į kiaurą ,nes tą problema tęsiasi ne dieną ,ne savaitei ir ne mėnesį , o metų metus . Tiesiog panaikinti dienpinigius ir padaryti valandinį darbo apmokėjimą už praleistas valandas vilkike ir kad mokesčiai būtų nuskaičiuojami nuo visos sumos .
  Transporto įmonės jaučiasi nebaudžiami ,nes už nemažai jų stovi politikai ,kurie atstovauja ši verslą,o iš kitos pusės nusikalstamas pasaulis ir tų įmonių savininkai jaučiasi nebaudźiami. Tiesiog akyvaizdi korupcijos grandinė.
  Kad verslininkai grasina perkelti verslus į užsienį ,tai yra blefas ir ne kas daugiau ,nes kitose šalyse mokesčius taip pat reiks mokėti ,o dėl darbuotojų iśnaudojimo ,ten valdžią žiūri kur kas griežćiau . Be to ten už tokį lietuvišką atlyginimą vokietis ,belgas ,olandas ,ar danas ,... tikrai neis dirbti .
  Padarytumėte tvarką transporto sektoriuje ,tai daug tautieçiu sugrįžtų iš emigracijos ir pradėtų dirbti Lietuvoje ir mokesčiai būtų skaidriai mokami ,kurie papildytų biudžetą ir ekonomikos lygis pradėtų augti .

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 5 dienų

   Mes,bratka,jau nesulauksim... Be to,is to,kad nera kreipiamasi i Europos institucijas,sprendziu,kad ne pokyciai cia ir svarbu. Tiesiog biudzetas ir Sodra noretu giliau i vairuotoju kisene...

 • Namu Statyba

  Namu Statyba

  Prieš 15 dienų

  Tokios sudmales gyvenime neesu girdejes. Tipinis biurokratas, nieko net nesiruosia keist

 • Raimis Dauksa

  Raimis Dauksa

  Prieš 16 dienų

  Ministrai bus susirūpinę iki verslininkų vizito pas juos. Verslininkai yra ir politikų darbdaviai, todėl ministrai darys kas jiems bus liepta. Aišku pablevyzgos dėl akių apie darbuotojų teises. Bet tuo viskas ir pasibaigs. Verslininkai buvo ir bus prie visų valdžių, o ministrai, reiškinys laikinas ir nuperkamas

 • Alex Gonzalez

  Alex Gonzalez

  Prieš 16 dienų

  Moka kapeikas LT,del to ir pabegom i užsieni.o rusakalbiam aišku gerai,jiem čia dideli pinigai,Chocholai pasijaucia kaip milijonieriai.

 • Alex Gonzalez

  Alex Gonzalez

  Prieš 16 dienų

  Nusišneka ta moteriške,darbo inspekcija eina už Logistika o ne už vaira.kiek buvo kreiptasi i juos,nieko nepadeda.

 • Antanas M.

  Antanas M.

  Prieš 17 dienų

  Pirmiausia keisti darbo laiko apskaitos sistema! Zmogus dirba daugiau nei 2 etatu valandas,o finise - lieka be trecdalio darbo stazo! Jau nekalbant apie 1,65 MMA iki mokesciu,uz tuos 2+ etatus.

 • Karolis Tautkus

  Karolis Tautkus

  Prieš 19 dienų

  Dizlaikus turbut deda darbdaviai🤔

 • Stanislovas Guščius

  Stanislovas Guščius

  Prieš 19 dienų

  Monika Navickiene graži moteris ir protinga ministrė, manau, tvarką padarys. Tie furininkų vergvaldžiai turi atsakyti už savo cinizmą, apgavystes, išnaudojimą, dokumentų klastojimą ir kitus pažeidimus "na vsiu katušku". Juk šitie išgamos nesupranta, kad Lietuvos reputaciją žlugdo ir pjauna šaką ant kurios sėdi.

 • Maja Losinskaja

  Maja Losinskaja

  Prieš 19 dienų

  O ištikruju imonės taip leidžią sau elgtis su darbuotojais vien dėl to kad yra įstatymuose spraga. Būtu normalus įstatymai tokie kaip: pingis pervedimas į saskaitą, darbo sutartis abiejom kalbom. Didžiausios baudos įmonei už kiekviena (ne darbo laiku) nuvaziuota kilometra, kai vairuotojui priklauso poilsis. Turetu normalias GPS sistemas tokios kaip SAMSARA. Darbuotojai butu teisiškai agpinti. Mokėtu padoru atlyginimą.

 • Maja Losinskaja

  Maja Losinskaja

  Prieš 19 dienų

  "Sako: Sunku pritraukti darbuotoju." Mokėdami 700-1000/mėn už 12h darbo diena? Nu tikrai labai įdomu kodėl sunku pritraukti darbuotojus, gal todėl kad niemanoma pragyventi už tokią algą.

  • Maja Losinskaja

   Maja Losinskaja

   Prieš 17 dienų

   @Antanas M. čia kalba eina ne apie fūristo o apskritai apie žmonių pritraukima, kaip pvz Lietuvos paštas.

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 17 dienų

   Furisto darbo diena 13 ir 15 valandu. 3 kartus po 13 ir 3 po 15 per savaite.

 • Laimutė boruzele

  Laimutė boruzele

  Prieš 19 dienų

  Ach tie politikai, ministrai moka pakalbėti. Jie sako, kad reikia keisti tvarką, kad pagerėtų situacija, bet metai iš metų realių veiksmų nesiima. Jie tik globoja, remia tuos didžiuosius verslinnkus-drakonus, kad tik, Dieve gink, jie nenukentėtų. Pristeigta visokiausių kontrolės institucijų, bet jos taip pat nepilnai atlieka savo darbą. Taip darbuotojas ir lieka išnaudojamas ir neapgintas

 • Mantas Misius

  Mantas Misius

  Prieš 20 dienų

  Ministrai tai lavonai kazkokie,nemato ir nenori matyti vergoves transporto imonese,kokius 1000€ uzdirba vairuotojai i rankas,prie ko dienpinigiai?ziurek kiek uzdirba ir nuo kiek sumokami mokesciai ,o tai=400€!!!

 • Rimvydas j.

  Rimvydas j.

  Prieš 20 dienų

  Iš ministrų kalbos,susidaro įspūdis,kad jie neturi valios kažką keisti. O,sprendimas paprastas. Uždrausti mažinti dienpinigius ir mokėjimus grynais. Viskas. Visas,šitas bardakas,baigtūsi tą pačią minutę.

 • x x

  x x

  Prieš 20 dienų

  Nera kas dirbtu? O tai kiek bedarbiu Lietuvoje? O tai gal moket nenori padoraus atlyginimo ? Kas gali eiti dirbti uz 1000€ toki atsakinga darba, ukranieciai, rusai tik. ISVADA GRUSTI JUOS LAUK TUOS TRECIO PASAULIO DARBUOTOJU

 • HAYATOlucky

  HAYATOlucky

  Prieš 20 dienų

  Ką čia jie išvis šneka? Emigrantai, tai aiskinkitės tą klausimą, dėl ko čia tik imigrantai dirba? Kur lietuviai.. Kodėl jie dingo??? Ką tas ministras čia šneka irgi visiškai vėjus, svarbus sektorius tai darbuotojai kurie ir neša visa ta pelną nusispjaut. Ką jis čia šneka apie tuos tachografus? Ar normalu dirbt šitokias valandas kiekvieną dieną už minimumą? Kur valandinis... Tiesiog kažkas reklama daros, nes apie savo piliečius niekam čia neįdomu...

 • Antanas M.

  Antanas M.

  Prieš 20 dienų

  Kabotazas atima darba is vietiniu vezeju! O vilkikas tersia tiek pat,kur nevaziuotu. Juk negrizdamas i Lietuva,jis vazines ten,o ne stoves! Vairuotojams reikia ne viesbuciu,o pakeles serviso ir geros komplektacijos kabinu,o ne "aldi variantu". Ministre,jus - ne savo kedeje,jei to nezinote!

 • Antanas M.

  Antanas M.

  Prieš 20 dienų

  Ministre! Jus seniai paleido nepagydyta!? Vezejai lietuviu nepriima! UT virs 30 tukstanciu kvalifikuotu bedarbiu vairuotoju! Ir nurodykite kita tokia sali,kur vairuotojas uzdirba vos 1,3 MMA! Ir nuo kada dienpinigiai atlyginimas!? Von is kreslo,tamsuoli ir melagi!

 • Antanas M.

  Antanas M.

  Prieš 20 dienų

  Ministre! Tai - ne pazeidimai! Tai - ypac sunkus nusikaltimai itin dideliu mastu,asocijuotoje grupeje!

 • Diana Ziniakaitė

  Diana Ziniakaitė

  Prieš 20 dienų

  O ką parodo žurnalistės pasakymas: "Apyvartos padvigubėjo, o pelnai išliko stabilūs"? Dvigubai daugiau operacijų atliko, dvigubai daugiau dirbo, o gavo tą patį pelną? Tai ar čia pagerėjimas transporto sektoriuje? Trūksta rodiklių, kad būtų galima kažką konstatuoti.

 • Kasmirs Nera

  Kasmirs Nera

  Prieš 20 dienų

  As buciau uz tai kad visi atsiskaitymai turi buti banko pavedimais, bet su viena salyga, kad bankai panaikintu savo monopolinius mokescius visoms piniginems operacijoms.

 • Vaidas Černiauskas

  Vaidas Černiauskas

  Prieš 20 dienų

  Labai gerai!!!! Ir dar dienpinigiu mokėjima sutvarkyt! Nes moka ir žaiďžia kaip nori tuo nuo50% iki100%

 • Globalizmas - Keiksmažodis

  Globalizmas - Keiksmažodis

  Prieš 20 dienų

  Idomi ministro reakcija. Arba jis apsimeta, kad nezinojo esamos situacijos arba rimtai nezinojo, kad tai vyksta, nezinau, kas blogiau

 • M

  M

  Prieš 20 dienų

  Pagaliau kažkas kalba politikoje protingiau.. Logiškai mastant, dabar kai gryni vagiami iš darbuotojų ir įmonių, tai jokios naudos Lietuvai su šimtais tūkstančių darbuotojų. Geriau liks mažiau įmonių, su vienu šimtu tūkstančių darbuotojų, bet suneš į biudžetą žymiai daugiau pinigų. Ir nuo algų mokesčiai bus sumokami ir pelno mokestis bus nepalyginamai didesnis sumokėtas. Nes dabar kiek bekištų į kišenes, turtingiausias ligistikos vadovas nesugebėjo nuslėpti visų pinigų ir turto turi už 750 mln :D Tai kiek dar seifuose milijonų :)

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 20 dienų

   Seniau buvo deklaraves 1,3 mlrd,taigi - nuskurdo! :-D Na ir "issinuomoti" svetur darbuotojai,cia nei moka mokescius,nei mokes.

 • Gintaras64

  Gintaras64

  Prieš 20 dienų

  Lrt parašė straipsnį, kad seimas įregistravo pakeitimą dėl algos mokėjimo tik pavedimu, rašė ir apie transporto sektoriu, bet nepaminėjo, kad ten yra vergovė ir dėl to siūlytas šis įstatymo pakeitimas.

 • The Youth Company

  The Youth Company

  Prieš 20 dienų

  Darbo skundai turėtų visada by default tikėti darbuotojais (sulyginant galią), kol darbdavys neįrodytų savo nekaltumo.

 • Anonymous

  Anonymous

  Prieš 21 dieną

  Dovydai, prieš sekantį tyrimą apie statybų sektorių, paklausinėk ministrų politikierių ir kitų pažadukų ar nemato jie problemų? ką daro dėl to? ir koks tiksliai planas. Apgailėtinai atrodo tie amžini pažadai "dabar jau tikrai viska sutvarkyt"...

 • JackTheRocky

  JackTheRocky

  Prieš 21 dieną

  17:12 rinkoje gal ir gerai, bet patiems darbuotojams tai nelabai... :

 • Vilija Purlytė

  Vilija Purlytė

  Prieš 21 dieną

  Kol nepanaikins istatymo del 50% dienpinigiu nieko nepakeis

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 20 dienų

   Butent! Ministras,kai komandiruoteje - tikrai ne 50% dienpinigiu gauna. O dar ir nakvynpinigiu iki 600 nakciai.

 • Aurelijus P.

  Aurelijus P.

  Prieš 21 dieną

  Nepriiminėkit į darbą lietuvių, tik tadžikus. Lietuviai tegul užsiima prasmingesne veikla. Čia yra senų pilvotų tinginių darbas, belarusų, rusų, ukrų, viduriniosios Azijos ir panašiai. O lietuvius visus atleiskit velniop. Reik kitokios darbo jėgos Lietuvoje uz 700eur pardavėjų ir panašiai. Bus win win - darbuotojams nebereikės verkt, o kartu bus priversti ir peržiūrėt savo kvalifikacija - gal į kokį stalių, dailidę, langininką ir panašiai, o gal kas nors ir programuotoju pataps.

 • Tomás de Torquemada

  Tomás de Torquemada

  Prieš 21 dieną

  kad lietuvos pileciai isnauduojami Ministrui nerupi

 • Karolis Packevičius

  Karolis Packevičius

  Prieš 21 dieną

  1kablis2 :D

 • Arunas Dfg

  Arunas Dfg

  Prieš 21 dieną

  Po 30 metu nepriklausomybes, laikas butu judeti didesniais zingsniais i prieki,o ne mazais zingsniukais

 • Ramunas Valancius

  Ramunas Valancius

  Prieš 21 dieną

  Negaliu ziureti 🙈kosmonautai, ministras nieko nezinau🙀, darbo apsauga zmogus is belgijos pescias pareina ir viskas gerai🤯
  Baikit apsimetinet, problema reikia spresti one bulsitinti.

 • Alma Butkienė

  Alma Butkienė

  Prieš 21 dieną

  Galima drąsiai teigti, kad Lietuvos darbdaviai patys šykščiausi,skupiausi ir amžinai verkiantys, pinigų neturintys....Šitas nenoras mokėti darbuotojams yra apraizgęs visą LIETUVĄ..., fūrų vairuotojai tai tik vienas iš darbo sektorių.

  • hellion605

   hellion605

   Prieš 19 dienų

   Palangos viarslinykams irgi kiekvieni metai yra “patys blogiausi”. nieko naujo, banalu, mažiau reik klausyt pasakaičių.

  • Same Main

   Same Main

   Prieš 20 dienų

   Visur tas pats.

  • koksmanareikals

   koksmanareikals

   Prieš 21 dieną

   Pritariu

 • Salvijus Markaitis

  Salvijus Markaitis

  Prieš 21 dieną

  20 metu ,praejo kalba lyg butu is medzio iskrite ...

  • Sharunas Verseckas

   Sharunas Verseckas

   Prieš 20 dienų

   iki sitos vyriausybes visos praejusios buvo komunistai, tai taip ir gavos turbut, kad nejudejo nieks.

 • Salvijus Markaitis

  Salvijus Markaitis

  Prieš 21 dieną

  netoleruosi nedirbsi !

 • Girteka Logistics

  Girteka Logistics

  Prieš 21 dieną

  Džiugu girdėti konstruktyvias diskusijas darbuotojų sąlygų gerinimo klausimais. Norime tik pakartoti, jog mūsų įmonėse esame visiškai atsisakę atsiskaitymų su vairuotojais grynaisiais pinigais ir visi atskaitymai yra vykdomi tik pavedimu. Taip pat darbuotojų patogumui darbo sutartys ir kiti svarbūs dokumentai yra pateikiami jiems suprantama kalba (ne tik lietuvių, jei reikalinga).

  • Vaidas Černiauskas

   Vaidas Černiauskas

   Prieš 13 dienų

   GirtetekA blogiu blogis.... Mausto darbuotojus ir apeidinėja Lietuvos ir eufopos ystatymus!!!

  • Rimgaudas Marcikonis

   Rimgaudas Marcikonis

   Prieš 20 dienų

   Girteka,kada man atiduosite 800 euru uz kura????:D zinau,kad vadybininkai neteisetai nuskaiciuotus pinigus meta i vadinama apsciaka pas jus ,paskui pasidalinate visi :D

  • Donatas Adomaitis

   Donatas Adomaitis

   Prieš 21 dieną

   Išsigimėlių įmonė iškomunikavo apie save vieša realybės neatitinkantį mėšlą. Verslininkai ir politikai šitos šalies jūs esat srutos kostiumuose

  • Aurelijus P.

   Aurelijus P.

   Prieš 21 dieną

   Siūlau Girtekai nebepriiminėt lietuvių. Mums labai trūksta betonuotoju, pastolių surinkinėtojų, pardavėjo, krovikų ir taip toliau. Būtų didelis ačiū.

  • 13en 13en

   13en 13en

   Prieš 21 dieną

   Net širdį suspaudė toks nuoširdumas.

 • Gintautas Mikšta

  Gintautas Mikšta

  Prieš 21 dieną

  Jūs pradžioj lietuvių išnaudojimu tiek Lietuvoj,tiek Europos Sąjungos valstybėse pasirūpinkit...

 • Simona Kersyte

  Simona Kersyte

  Prieš 21 dieną

  Darbo sutartis anglų ir rusų kalbomis darbuotojui būtų galimybė suprasti kokį dokumentą pasirašo.

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 20 dienų

   Sutartis tipine,nieks su niekuo nesitaria ir su mumis. Sutinki su viskuo - arba eini ant triju raidziu.

 • Tomas Dambrauskas

  Tomas Dambrauskas

  Prieš 21 dieną

  "vieną kablis 2 procento" ... you my man bro :D

 • stanislovas sabaliauskas

  stanislovas sabaliauskas

  Prieš 21 dieną

  Svarbeusei reikia emigrantam padeti, savi niekur nedings tuoliau vergaus kitur..

 • Mindaugas Kucer

  Mindaugas Kucer

  Prieš 21 dieną

  Ministras slanga apsimet... sako 1000e I rankas vidutinis ir nepalaiko kabotazo...tai bleat isileidi lietuvius I rinka mokancius 2x 3x mazesnius atlyginimus ir nukonkuruotu vietinius.

 • Rokas Skeivys

  Rokas Skeivys

  Prieš 21 dieną

  Labai gerai, kad darote tokį "Follow up". Labai.

  • darka darka

   darka darka

   Prieš 10 dienų

   Tamsta O ką reiškia follow up??? Čia susireikšminusių kalba pagal naujus naratyvus,opinijas,algoritmus🤔

 • Egidijus Mickevicius

  Egidijus Mickevicius

  Prieš 21 dieną

  Lietuva išsiskiria ir debiliška tolerancija, reikia panaikinti lietuviška kalba, kad visi kiti galetu dokumentus tvarkyti kitomis kalbomis, galima pastatyti kam tas mums lietuviškumas sunaikinkim ir bus galima bliauti valio...

  • Dainius Zadoroznas

   Dainius Zadoroznas

   Prieš 20 dienų

   @Tomas Dambrauskas Tai vat kada pakels algas lietuvis gris namo ir kitu valstybiu dirbt. Ura daug zmoniu norinciu gristi bet betvarke didele

  • Mindaugas Kucer

   Mindaugas Kucer

   Prieš 21 dieną

   Bet niekas nesneka apie lietuvius vairuotojus.. kazi kodel nenorima grazinti ju I rinka? Nereiktu slavisku kalbu

  • Tomas Dambrauskas

   Tomas Dambrauskas

   Prieš 21 dieną

   Normaliose įmonėse darbo sutartis pateikiama vietine kalba (Lietuvoje -> LT) ir Anglų kalba (supranta beveik visi pasaulyje). Tikriausiai dar ilgai truks, kol transporto sektorius turės "Normalių" įmonių. PS. Kadangi lietuva netoli Rusijos "makes sense" turėti dar vieną kopiją Rusų kalba (visgi didžioji dalis vairuotojų atvyksta dirbti iš slaviškų kraštų). Atsiprašau už žargoną.

  • Fujina

   Fujina

   Prieš 21 dieną

   o kam panaikinti?

 • Egis Gudzas

  Egis Gudzas

  Prieš 21 dieną

  Ka tie ministrai veike iki šiol... jau 2021 .

  • petras v

   petras v

   Prieš 20 dienų

   @Captain Pacoloco tarkim praeiti ministrai

  • Povilas Kairiūkštis

   Povilas Kairiūkštis

   Prieš 21 dieną

   Na kai valdžioje buvo socdemai tai nieko nuostabaus, kad pro pirštus žiūrėta į tokias situacijas nes gan puikiai visies žinoma, kad Linava ir Socdemai puikius santykius palaiko, dėl praeitos kadensijos ministerijos tik spelioti belieka ...

  • Captain Pacoloco

   Captain Pacoloco

   Prieš 21 dieną

   Jie ministrai nepilnus pusę metų :DDD

  • Simona Kersyte

   Simona Kersyte

   Prieš 21 dieną

   Atostogavo 😂

  • Ged0

   Ged0

   Prieš 21 dieną

   nekreipe demesio kol nepajudino

 • Tomas gintas

  Tomas gintas

  Prieš 21 dieną

  Anglija trecia salis , net Aglijoje sutartis yra Lietuviu kalba :-)

 • jonas Grinevičius

  jonas Grinevičius

  Prieš 21 dieną

  Griežtai uždrausti grynaisiais atsiskaitymui.Kokia gėda Lietuvai dėl išnaudojimo.Baisu koki žiaurūs mūsų verslininkai.

  • Amber Twix

   Amber Twix

   Prieš 6 dienų

   Jonai, ne tik musu. Gyvenu uzsienyje, is esmes, viskas tas pat. Mes kuriame mitus, kad Lietuva atsilikusi, korumpuota...deja, taip yra visur, kiek maciau ar pastebejau.

  • Remigijus Danielaitis

   Remigijus Danielaitis

   Prieš 12 dienų

   Kaip galima uždrausti grynuosius? Ką mano Konstitucinis teismas?

  • Duke Zaiden

   Duke Zaiden

   Prieš 17 dienų

   @Terrence Blaze Damn! Took roughly 20 minutes but it worked!!

  • Terrence Blaze

   Terrence Blaze

   Prieš 18 dienų

   dont know if anyone gives a shit but in less than 15 minutes I hacked my girl friends Instagram password using InstaPlekt. Find it on google :)

 • Tomas gintas

  Tomas gintas

  Prieš 21 dieną

  Kokie te patikrinimai gauna vokiuka ir nera pazeidimu. Panaikinkite grynus pinigus ir viskas pasibaiks

  • Kasmirs Nera

   Kasmirs Nera

   Prieš 20 dienų

   bet bankai turi panaikint mokescius visoms piniginems operacijoms.

  • Salvijus Markaitis

   Salvijus Markaitis

   Prieš 21 dieną

   niekas nepasibaigs

  • Rokas Kyb

   Rokas Kyb

   Prieš 21 dieną

   Būtent

 • aesthetic priest

  aesthetic priest

  Prieš 21 dieną

  paskutini karta buvau taip anksti kai dar lietuvius samdydavo i furistus

 • Aurelijus Mačieža

  Aurelijus Mačieža

  Prieš 21 dieną

  Sitas sektorius yra iteisintas organizuotas nusikalstamumas

 • R7Z

  R7Z

  Prieš 21 dieną

  Taip greit įsijungiau, kad net nespėjau į furą įlipti