Vergiškos imigrantų darbo sąlygos | Kas turi prisiimti atsakomybę? | Spręskite patys || Laisvės TV

Paskelbta 22 Bal 2021
Peržiūros 31 011
11

Praėjusią savaitę „Laisvės TV“ kanale pasirodė abejingų nepalikęs Birutės Davidonytės ir Dovydo Pancerovo tyrimas „Fūrų vergai“, kuriame pasakojame apie imigrantų išnaudojimą lietuviškose logistikos įmonėse.
Tyrime iškelta problema iššsaukė visuomenės abejonę, kad tokia problema yra aktuli ne tik logistikos sektoriuje.
Kas turi prisiimti atsakomybę dėl tokios padėties ir kaip ją spręsti?
Apie imigrantų išnaudojimą diskutuojame „Laisvės TV“ laidoje „Spręskite patys“.
Laidoje dalyvauja:
Finansų ministrė Gintarė Skaistė;
Seimo narys Algirdas Sysas;
„Linavos” generalinis sekretorius Zenonas Buivydas;
Pramonininkų konfederacijos generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius;
Savo įžvalgas ir pasakojimą apie tyrime atskleistas detales pateikia ir „Laisvės TV“ tyrimų skyriaus žurnalistai Dovydas Pancerovas ir Birutė Davidonytė.
Diskusiją moderuoja - Rita Miliūtė
Tyrimas „Fūrų vergai“: ltglo.info/camera/1NTX3al7iWdzbXk/vaizdo-ra-as.html
Stebėti laidą, dalyvauti balsavime, užduoti ir reitinguoti aktualiausius klausimus galite specialiai šiai laidai sukurtoje platformoje: www.laisves.tv/spreskitepatys/
💡„Laisvės TV” idėją palaiko „InRento”.
Investavimas į geresnę ateitį sau!
inrento.lt
Su Jumis mes galime daugiau!
Skirkite savo 1,2% VšĮ „Laisvės TV“: laisves.tv/remiu/
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #SpręskitePatys
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTglo SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

LaisvėsTV
Komentarai  
 • Michail Cebotariov

  Michail Cebotariov

  Prieš 2 dienas

  Geda durint zmones

 • Donatas Petrosius

  Donatas Petrosius

  Prieš 2 dienas

  Buvydai, kokiam amžiuje tu gyveni???? Jei aš dirbdamas uk paprasyčiau savo kompanijos vadovo, kad man mokėtų grynais, tai likciau nesuprastas visiškai....
  Nes turiu kortele ir jau mano problemos ar aš pasiimsiu grynus pinigus, ar atsiskaitysiu kortele.Antras dalykas, jei būčiau transporto kompanijos vadovas ir priklausyciau Linavai, tai kita diena po šio interviu išeičių iš šios organizacijos, nes Linavos vadovas visiškai nepasiruošęs, išsisukinėja nuo klausimų. Tragedija, net jaučiu svetimos gėdos jausmą.. Nors esu lietuvis turbūt ne svetima ta gėda...... Gėda....

 • donatas dunkevicius

  donatas dunkevicius

  Prieš 4 dienas

  Gal Buivydas paaiškintu kodėl lietuviams duodavo rašytis ant grinų pinigų.?Beja RV transporte jų negaudavau.

 • rolandasolga nargeliai

  rolandasolga nargeliai

  Prieš 8 dienų

  ka jus cia snekat apie atsakomybe, kur lietuvoj ir kas atsake uz pradingusius milijonus, prasuktas aferas, pagauti uz rankos nesedi,o cia uz kaskoki kazoka ,kaska turi teisti, is kurio gaunamos dovaneles,atkatai,ar apskritai ira gimine.

 • Arvydas Katauskis

  Arvydas Katauskis

  Prieš 12 dienų

  Tegul vyriausybė priima įstatymą, kad dienpiningiai būtų įrašyti į dardo sutartį. Tada negalės darbdavys juos po kiekvieno reiso keisti. Dienpiningiai turi būti ne žodinis susitarimas. Tada išsispręs daug problėmų.

 • vardenis pavardenis

  vardenis pavardenis

  Prieš 13 dienų

  cha cha super , Iinavs krchach0 pradzia , buiv0Ia i backa

 • Dainius Tamasauskas

  Dainius Tamasauskas

  Prieš 13 dienų

  Nesulush kede tam is kaires :)

 • Dainius Tamasauskas

  Dainius Tamasauskas

  Prieš 13 dienų

  Jus cia blevyzgojate apie tai kas niekada nepasikeis Lietuvoje .

 • Efka kurmis

  Efka kurmis

  Prieš 13 dienų

  Tai LEZ zonas tikrinkite
  Kai moka visos įmonės vie a šalia kitos tokį pat atlyginimą.
  Yra nerašyti susitarimai, kad neperviliot vienu darbuotojų is kitų.
  Nes is to laimi tik darbuotojai.
  Tas pats Klaipėdos laivų remontas
  Kur suvirintojai max gauna į valanda 8 eurus
  Transporto įmonės moka juodus pinigus.
  Užsidaro duris per atsarginį įėjimą Inesa juodus pinigus uzsirakina duris ir išmoka juoda kasa....
  Tai problemos visur netik transporto sektoriuje.

 • Dainius

  Dainius

  Prieš 14 dienų

  koks nemandagus tas Buivydas, visus bando perrekti

 • Gene Ciuriene

  Gene Ciuriene

  Prieš 14 dienų

  Laisves tv dar reiksJusu pagalbos pries bebrus kurie susirupine seimom ,taiOrlauskas,Tomkus,Juozaitis na senieji melagiai man 74 m ir gerai prisimenu taBrazausko sutve jieapgavo mus ,mes buvom antiek naivus kad tikejom,kad sudeje pinigus Respublikos laikrasciui turesime patriotini laikrasti taigi Laikrastis tapo Brazauskininku ruporu ir kitiems mastanties liko klausytis zmeista,uztilo.. o dabar ir el

 • Siuksles Siuksles

  Siuksles Siuksles

  Prieš 14 dienų

  Aš taip norėčiau būt jo vietoj, skriaudžiamas Ritos Miliūtės.
  Ech, jeigu aš būčiau vyresnis korumpuotos atstovybės atstovas...
  Mikčiočiau 10/10 dar ilgą laiką po laidos...

 • Ed Jan

  Ed Jan

  Prieš 14 dienų

  Aš nesuprantu - kodėl visi kalba tik apie kažkokius antraeilius dalykus, bet apie pačius užuliausius, pačius skaudžiausius nusižengimus jau pamiršo.
  Pagal pasekmės vairuotojams reitingas turėtų atrodyti taip:
  - Bandymai iš vairuotojų prisiteisti (tiksliau - susitarti, grasinant teismais) žalos atlyginimą. Ypač - tos atvejus, kai žala yra imituojama. Pvz. - vairuotojas neapsižiūrėjo, neužfiksavo priimamo krovinio ar automobilio pažeidimų, o paskui jam yra inkriminuojamą neva padaryta žalą stambiu mastu ir jis neturi galimybės įrodyti, kad taip nėra.
  - Taikoma praktika neoficialiai atskaityti iš darbuotojo bent dalį papildomų nuostolių atlyginimo, pvz. - dėl kuro vagystės. Arba - dėl išlaidų, susijusių su auto įvykiais, pvz. už sunkvežimio nutempimą į servisą, už nakvynes paslaugas, kol yra atliekamas remontas, už užsakovo taikomas sankcijas dėl krovinio vėlavimo ir pan.
  - "Bačkų" rinkimas arba reikalavimas pasirašyti skolos sertifikatą.
  - Nuskaitymų iš algos sistemos. 400-500 eur per mėn. nuo kiekvieno - tai nėra maža suma. (Čia tai tikrai policijai nebūtų sunku nustatyti visas įmonės, kur tai egzistuoja, jei jie tik netingėtų pakelti užpakalius ir kriptingai pradėtų klausinėti vairuotojus, sekti skundus forumuose, ar inicijuotų savo žmogaus įdarbinimą į įtariamą įmonę).
  - išlaidų orderių klastojimas, sekiant sumažinti pelną. (ir tame tarpe darbo ginčų komisijos nusikalstoma veikla, kai suklastoti orderiai pripažįstami teisėtais, nors įrodyta, kad pasirašiusio žmogaus net nebuvo Lietuvoje).
  - Stambaus masto klastotė, kai įmonės į savo išlaidas įtraukia viešbučių sąskaitas, nors vairuotojai ten niekad nebuvo apsistoję.
  - Žmonių gabenimas į darbą busiukose, pažeidžiant visas įmanomas žmogiškumo taisykles (manau - taip pat ir įstatymo reikalavimus).
  - žmonių išnaudojimas, sudarant itin griežtą darbo grafiką, planuojant maršrutus tik pigesniais keliais (bet maksimalių greičių), bei reikalaujant viską atlikti ne tik kad be mažiausios klaidelės, bet net - be menkiausio atsipalaidavimo. O taip pat - verčiant dirbti viršvalandžius, verčiant dirbti kadencijose, kai reisas trunka kelėtą mėn., verčiant nakvoti tik kabinose ir t.t. Žodžių - visi vergovės požymiai.
  Vietoje to, pagrindė verkiama, kad Sodra mažai gauna mokesčių o VMI sunku kontroliuoti atsiskaitymus grynais, juk to negalima pavesti kompiuterinei programai, o reikia važiuoti patiems ir tikrinti įmonių apskaitą, kad senais laikais. Aš tai siūlyčiau kitokią pataisą: kad užsienio pilietis turi teisę pasirinkti kur drausti savo sveikatą bei pensija - ar mokėti mūsų viską prarijančiai Sodrai, ar draustis privačioje kompanijoje (arba - net mokėti įnašus savo šalyje). O dienpinigių sąvoka panaikinti. Juolab, kad tai traktuojama kaip atlyginimo dalys, tik neapmokestinama mokesčiais.

  • Ed Jan

   Ed Jan

   Prieš 8 dienų

   @Antanas M. Visoje Europoje žmones nešioja skuduriukus an veido ir tikisi, kai tai padės sustabdyti epidemiją. O prieš kelis šimtus metų, visoje Europoje siautė šventoji inkvizicija... Tad, jei taip daro dauguma, dar nereiškia, kad nėra geresnių variantų. Dienpinigiai reikalingi tam, kad atlyginti darbuotojui būtinas išlaidas, kurias is patirs komandiruotėje. Ir tam, kad nesukti sau galvą kaip apskaityti, kiek kainavo pietus (ir kiek pagrįsta apmokėti būtent tos patiekalus, kurios užsigeidė vienas ar kitas darbuotojas). Kitaip pakaktų išlaidas komandiruotėje tiesiog pagrįsti čekiais. O vairuotojams yra sudarytos visos sąlygos, kad jie galėtų gyventi kabinoje, kai namuose. Yra šaldytuvas, dėžės indams, dūjų vyriklė ir net mikrobangynė. Tad išlaidų komandirotėje jie paprastai patiria net mažiau, nei ofiso darbuotojai gimtinėje. Tiems reikia kiekvieną dieną mokėti už transportą į darbą ir atgal, bei už pietus kavinėje, nes per pietų pertrauką neįmanoma sulakstyti į namus ir paruošti sau valgyti. Tad dienpinigių sąvokos pas vairuotojus nėra ir negali būti. Faktiškai dienpinigiai yra atlyginimo dalis. Tik darbdavis nuo jos nemoka mokesčių. Dėl to ir sakau - reikia vadinti visus mokamus pinigus to, ko jie yra - atlyginimų. O kad nekistų mokesčių kaštai, reikia atleisti užsienio pilėčius nuo Sodros. Visvien jie lietuviškos Sodros paslaugomis nesinaudoja ir net ne ketina kada nors tai daryti.

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Dienpinigiai yra visoje ES,tik niekur ju puse nera pavagiama. Ir neapmokestinti niekur.

 • Egidijus Dainys

  Egidijus Dainys

  Prieš 15 dienų

  Kokia nesamone ta Linava.. Buivydas sako 7 Europoj su €1000 ? As Airijoj vairuoju, ne tolimu reisu, tik po Airija, kiekviena vakara namie bunu. Alga €4000 iki mokesciu,

 • Zydrunas Mosteika

  Zydrunas Mosteika

  Prieš 15 dienų

  yra tos backos ir dabar

 • The Wraith

  The Wraith

  Prieš 15 dienų

  Nesuprantu, kodėl stebitės Linavos atstovo kalba - jis juk dirba savo darbą. Norint tapti itin sėkmingais verslininkais reikia atsisakyti žmogiškumo, - tai "lūzerių" savybė su kuria neuždirbsi milijonų. Tam, kad galėtai būti "sąžiningo" verslo atstovu - turi pasižymėti ciniškumu ir chamizmu - jei turėsi bent lašelį žmogiškumo - verslininkai tavęs nesamdys atstovauti jų interesams. Buivydas puikus to pavyzdys su seniai nuvalkiotais išsisukinėjimais, nutylėjimais, kalbos nukreipimais ir selektyviai pasirinkta statistika. Esmė viena jokiu būdu nepripažinti kaltės ir kaltinti visus aplinkinius.

 • Virginijus Prielgauskis

  Virginijus Prielgauskis

  Prieš 15 dienų

  Tas balvonas is linavos mikcioja ir meluot jam neišena...tikiuosi šitas skandalas nenutils kaip daugelis.

 • Artūras Spindulys

  Artūras Spindulys

  Prieš 15 dienų

  Dėl vairuotojų prašymo išmokėti algas grynaisiais, neva tai taip patogiau parsivežti namo: galima būtų iškart prašyti maisto produktais, drabužiais... nes juk taip patogiau - kam dar kažkokie pinigai?..

 • DonaThai 2563

  DonaThai 2563

  Prieš 16 dienų

  Nepatinka nedirbk,...

 • Dainiuks

  Dainiuks

  Prieš 16 dienų

  Labiausiai patiko bandymas perkelti verslo riziką vairuotojams 😂 Civilinė atsakomybė vairuotojams 😂😂😂😂, vis neišvirtau iš fotelio 😂 Ateini dirbti, sako eik apsidrausti, kad ne padarytum man nuostolių 😂

 • lau

  lau

  Prieš 16 dienų

  Multimilijoninis verslas, o “nusisamdė” Buivydą jį ginti :D tiesiog malonumas žiūrėt, kaip vergvaldžių atstovas “dega” kėdėje. Buivydas ciniškai bando išsiginti asimetriniais argumentais:
  Rita: ar reiktų atsisakyti grynųjų pinigų?🤨🤨🤨
  Buivydas: o kiek jūs darbo vietų sukūrėte?🤬😡😡😡

 • vit vit

  vit vit

  Prieš 16 dienų

  Linavos Buivolui galas!

 • Ramunas Valancius

  Ramunas Valancius

  Prieš 16 dienų

  Cia tik mano nuomone, bet manau cia musu valdzios aplaidumas. Kodel toleruoja tokias imones veikla?, kodel dar vis niekas neatsidure uz grotu? uz nusikalstamos veiklos daryma?
  Tol kol valstybes atstovai bus akis Eurasia uz sidenge tol nieko ir nebus.
  Sukurkit normalias darbo salygas nereikes ne vieno ukrainiecio, lietuviai dirbs ir dziaugsis.

 • Egidijus Bog

  Egidijus Bog

  Prieš 16 dienų

  Svarbiausia, kad po visokių tyrimų vairuotojas piniginėj turètų daugiau nei iki tyrimo 😉 o Zeniukui linku nebavaidinti guminio vamzdžio, kitu atveju svarstyčiau ar savo vietoje sedžiu 😎

 • Jurate Reed

  Jurate Reed

  Prieš 16 dienų

  Liaudiškai šnekant, p. Buivydas "sumaišė bliatstvą su politika".

 • Povilas Kavaliauskas

  Povilas Kavaliauskas

  Prieš 16 dienų

  Saunuoliai, kad anuos ponus judinate, alga turime gauti visa i kortele. Grynuju pinigu mokejimas nuslepe mokescius. Uz komandiruotpinigius neturetu buti nuskaiciuojami mokesciai is vairuotojo, bet tai turi buti pravesta i kortele su atliginimu. Suprantu ir imones. Turi buti mazesni mokeciai tranporto ipac draudimas, kad islaikyti balansa, jie moka darbuotojam oficialiai ir gauna lengvatu, bet tai privaloma daryti istatimiskai, kad vel nebutu sukciaujama.🙂👍

 • Dionizijus Glodienis

  Dionizijus Glodienis

  Prieš 16 dienų

  Laida apie nieką , t.y. apie LT transporto vėžį " litras,metras, centas" kaip jį gydyti nė žodžio
  1800 dalinkite į 9 savaites , štai visa alga prieš mokeščius.
  Dėl bankų kortelių :
  Ne visuose prekybos centruose už LT ribų pvz Vokietijoje , jos neveikia .

 • Šmirgėlis

  Šmirgėlis

  Prieš 16 dienų

  Kodėl taip yra.baisus klausimas

 • Kestutis Nuodarba

  Kestutis Nuodarba

  Prieš 16 dienų

  Lietuvai reikia naujo Stalino

  • donatas dunkevicius

   donatas dunkevicius

   Prieš 4 dienas

   Už kilogramą dirbsi

 • Tadas Bukauskas

  Tadas Bukauskas

  Prieš 17 dienų

  Bačkos visuose didžiuose yra, nors ir mažiukai pažaidžia ant to, o su dienpinigiais labai paprasta nesumokėt ir nelabai ką padarysi. Geriausias dalykas aplamai yra algų mokėjimas, paimtų vmi tacho duomenis ir palygintų su realiais tabeliais:):):):) bet kurioje transporto įmonėj būtų galima pradėt apgaulingas buhalterijos tvarkymas:):):)

 • roadrunner RR

  roadrunner RR

  Prieš 17 dienų

  10 centu lieku jums skolinga ,taip kasininke Onute tapo milioniere :DDD,cia lygiai tas pats

 • Linas Gricius

  Linas Gricius

  Prieš 17 dienų

  man ponas Buivydas primena Zingerį.... 1:1

 • Arina Becker

  Arina Becker

  Prieš 17 dienų

  Pasiklauskit mikriukų vairuotojų.Lietuviai geria visą kelią .Važiavau ne kartą,žinau.Ukrainiečiai ,Baltarusai jokių problemų nekelia.

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Taip,nekelia! Kaip nukrenta ant grindu,taip nunesi i vilkiko kabina nuvaziavus.

 • Fuji Tsu

  Fuji Tsu

  Prieš 17 dienų

  O kas iš seimo iškrapštys Landsbergi su jo šūdve ?

 • Edgaras Paškevičius

  Edgaras Paškevičius

  Prieš 17 dienų

  - Žiūrėkit...
  - Ne, tai jūs žiūrėkit
  😃😃😃

 • Oskaras Alekseriūnas

  Oskaras Alekseriūnas

  Prieš 17 dienų

  Ponas Sysas kovoja su vejo malunais, pagarba jam. o tas vistos patinas bando kazkaip viska versti i geraja puse, kad jie daug darbo vietu sukure, kelia bvp ir t.t. ACIU LAISVES TV, uz tai kad atsirada zmoniu, kurie nebijo judinti tokias temas

 • Arvis Semas

  Arvis Semas

  Prieš 17 dienų

  Dabar vergvaldziai tures galvoti naujas apgaules schemas.......

 • stanislovas sabaliauskas

  stanislovas sabaliauskas

  Prieš 17 dienų

  Šitoi lazdoi yra net keturi galai kaip minimumas. Jeigu ne visi aštuoni...

 • Mantas Misius

  Mantas Misius

  Prieš 17 dienų

  Cia Linava galejo atsiusti Sviniaus advokata🤣

 • Mantas Misius

  Mantas Misius

  Prieš 17 dienų

  Tokia istaiga kaip Linava jau senai laikas uzdaryti ir nubausti jos steigejus

 • Mantas Misius

  Mantas Misius

  Prieš 17 dienų

  Kokias socialines garantijas turi tie kompetetingi vairuotojai🤔,jokiu pensiju,jokiu garantiju isgyventi susirgus,jokiu atostoginiu

 • Mantas Misius

  Mantas Misius

  Prieš 17 dienų

  Ir tas Linavos velnias mano ,kad tie kompetetingi vairuotojai verti tik minimalaus atlyginimo🤔

 • Darius Jonyla

  Darius Jonyla

  Prieš 17 dienų

  Cia buvo Zeniaus galas!!! :D koks vezeju sektorius, toks ir atstovas. Geda klausytis zmogaus, kaip ir ka jis tiek metu veike Linavoje?!?

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Taigi tuo galu visas valdziu duris atidarinejo...

 • faitero

  faitero

  Prieš 17 dienų

  Buivydas tai man slykstus darydamas ka daro dabar, galetu bent del savo garbes atsistatidinti. Tikrai jam kazkas negerai jei nedasunta ka jis daro :D

 • Osmium Studios

  Osmium Studios

  Prieš 17 dienų

  -Kodėl negalit pervest į kortelę - "Mes turim 90% mažų įmonių kur yra šeimos verslas ir jie sau išsimoka" - Tai ką tipo tėvas vogs iš sūnaus? Ir kas iš to kad 90% mažos įmonės jei 90% darbuotojų dirba toj 10% didelių įmonių. Kad chebra prašo patys mokėt grynais yra melų melas... per gyvenimą nesu turėjas darbdavio kuris mokėtų grynais...
  - Kodėl jūs mokat mažus atlyginimus ir dienpinigius mokat - "Mes elgiamės palei įstatymą"
  - Kodėl jūs renkat bačkas - "Mes nerenkam, pas mus nieks nerenka, na bet aš negaliu teigti kad nerenka negaliu suabsoliutinti"
  - Kodėl siunčiat žmones į neapmokamas atostogas "Mes elgiamės palei įstatymą, Sysai - bauskit nusikaltėlius"
  Vienu žodžiu, mes nekalti elgiamės palei įstatymą, pox moralė, pox etika, jūs kalti kad mūsų nesugaudot ir nenubaudžiat... Taip ir norėtus kad politikai užmestu baudas šimtatūkstantines kad pradėtų neapsimokėt tokių šūdų daryt...
  Ai ir geriausias girti vairuotojai kalti - dėl to viskas yra pateisinama... čia tai nužudė...

 • Donatas re

  Donatas re

  Prieš 17 dienų

  Visur lietuviai pisa is lietuvos ner prasmes egzistuot kai gali gyvent uzsieni gerai vietoi to kad lietuvoi egzistuot.

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Jei nebegtume o kovotume - Lietuvoje butu ne blogiau.

 • Mindaugas Lukošius

  Mindaugas Lukošius

  Prieš 17 dienų

  Dievo tarnas su ironija:)i graba tegu nesa pinigus kiek zmoniu apgavo

 • blueeyedbaer

  blueeyedbaer

  Prieš 17 dienų

  Man labai patinka, kai ponas Sysas galvoje keikiasi baisiausiais žodžiais, o paviršiuje tik šypsosi pro ūsą.

 • as

  as

  Prieš 18 dienų

  Įmonė atidaro banko sąskaitą ir registruoja ja vmi ir viskas vmi žiūriu tvarka o ne gryba pjausto

 • Algis Simaitis

  Algis Simaitis

  Prieš 18 dienų

  Puse tu emigrantu nera tikri vairuotojai nusipirke teises o del kalbos jai cia nori dirbti tegu mokinasi lietuviskai as ta dirbu jau 49 metus ir niekam nemokejau tu backu o kur ta pasiulidavo apsisukdavau ir eidavu savo keliu

 • Arturas Lkš

  Arturas Lkš

  Prieš 18 dienų

  Oj gėda gėdelė Linavai...

 • Mauras morenis

  Mauras morenis

  Prieš 18 dienų

  jo nera backu jis pats backa

 • Mauras morenis

  Mauras morenis

  Prieš 18 dienų

  ka cia diskutuot, mes juk valdzia! dbr bus naujos taisykles.

 • Mauras morenis

  Mauras morenis

  Prieš 18 dienų

  nu visiskai nemoka meluot, didziausias sukcius akyvaizdziai prigautas, gana ryt pinigus sau kitu saskaita. Kiaule!

 • Balys Zubkus

  Balys Zubkus

  Prieš 18 dienų

  Šiuo klausimu esu visiškai vairuotojų pusėje. Tačiau tarpais diskusija sunkiai klausėsi ir buvo panašesnė į Linavos gen. sekretoriaus tardymą. Šiek tiek trūksta nešališkumo iš diskusijos vedėjos.

 • MrMartiny

  MrMartiny

  Prieš 18 dienų

  Laukiu tyrimo kiek Gabrielius L. turi ir yra panaudojęs grynųjų pinigų, Dėkui żurnalistams, kurie pradeda nepasiduoti materialiai įtakai ir pradeda atsiskleisti.

 • Vytautas Interlimitas

  Vytautas Interlimitas

  Prieš 18 dienų

  trečių šalių pilečiams bankai nustatė asmens patikrinimo mokestį. Jis tikrai didelis. Nuo 280 iki 400 eur. Tikri faktai.

 • Izidorius Terpentinas

  Izidorius Terpentinas

  Prieš 18 dienų

  Klounada tiek kanalas, tiek jūsų tie sorošiniai "tyrimai"

 • Trisakti d.d.

  Trisakti d.d.

  Prieš 18 dienų

  O kodėl lietuvių nedarbina? Kad belarusus galima apgaudinėti, o lietuvių jau ne?
  Kaip Dievo nebijo apgavikai?
  Negi tokie besmegeniai ir nesuvokia, kad ateis atpildo valanda.. Ar galvoja esantys nemirtingi?

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Lietuvio pajamas bet kas gali patikrinti.

 • Funkys

  Funkys

  Prieš 18 dienų

  Linavos atstovas yra puikus pavyzdys, kai statistika yra interpretuojama taip, kad būtų patogu ir atitiktų naratyvą

 • Simona Kersyte

  Simona Kersyte

  Prieš 18 dienų

  Apie poilsio sąlygas. Apie darbuotojo vertimą nesiilsėti ir važiuoti toliau. Galimus eismo įvykius. Mokymus ne tokius, su necenzūriniais žodžiais, kokius matėme. Atskiros įmonės kursus.

 • HAYATOlucky

  HAYATOlucky

  Prieš 18 dienų

  Tikriausiai kiekvienoj formoj po 6sav darbo eini 3 sav ne apmokamų atostogų, ir ką čia perdirba kas, kad turėtų eit ne apmokamų atostogų? Dirba ir po Lietuvą ir po Baltijos šalis, savaitgaliais namie būna, o kodėl jie nieko ne perdirba, nors dieba lygiai tokias pačias valandas?

 • Donatas Adomaitis

  Donatas Adomaitis

  Prieš 18 dienų

  Prisimenu patėvis jau amžinatilsi kada grįžo iš reiso po skandinavija su GIRTEKOS šaldoma priekaba tada vairavo dviese . Tai žmogus po reiso atrodė kaip lavonas paakiai žiauriai įdubę ir pajuodę, kažkoks visas deformavesis, kalba jau švepluodamas vos apsuka liežuvį, jis buvo panašus i ta žmogu kuris išvažiavo į GIRTEKOS reisa, o grįžo kaip iš konslagerio. Taip ir UK man pradžia atrodė sunki kai Anglijoj abi kategorijas išsilaikiau C ir CE. Ten kad ir truko vairuotoju bet jei esi naujai iškeptas tai nelabai i tave žiurėdavo, bet užtai buvo įmonės tokios kaip pieninės kur mažesnis atlyginimas ir sąlygos šiektiek prastesnės, bet tave ten gerbia tiesiog gerbia, jauties kaip pas rūpestinga mama virtuvėj. Tai lyginan UK sunkumus su LT tai LT papuoli kaip į beždžionių narvą kur vienintelė kalba suprantama mantiruotės smūgių.

 • Vaidas Černiauskas

  Vaidas Černiauskas

  Prieš 18 dienų

  Vilniui Kurt Beier fyrma yra...DANO. Kuri MOLDAVANUS EKSPLOTUOJA DANIJOJ IR KURIE NIEKADA LIETUVOJ NEBUVĘ..O $VEIKATA VISADA PRAEINA LAIKU! DAIVA GIRNIUKAITIENĖ MATYT G€€€RA PRIEJIMA TURI PRI€ DAKTARŲ!!!

 • Arunas Astrauskas

  Arunas Astrauskas

  Prieš 18 dienų

  Visi mes puikiai zinome,kaip yra iš tikrūjų,ir gali jis ten nemeluoti. Pats Transtiroje dirbau,košmaras.... išejus is darbo dar teisman padave :D berots 2500lt susimoket gavau. Po to karto, daugiau taip ir nedirbau Lietuvoje....

  • RICARDAS R

   RICARDAS R

   Prieš 17 dienų

   bylinejausi, del nemokamu atostogu, kur teismas ipareigojo mane irodyt, kad nerasiau prasymo, nes ,,patikejo,, kad darbdavys pamete mano pareiskima,darbo sutartis skyresi, nuo darbdavio pateiktos sutarties, mano darbo sutartis be jokiu prirasymu,netyre suklastotu parasu,ipareigojo mane pateikti sutartis del kroviniu pervezimo, tai yra fraktus ir ipareigojo apmoketi ju brangaus advakato ,,darbeli,,.Mano advokatas pasake, kad nesitikejo, tokio cinizmo, kur mane gyne istatymai,buvo pateikti irodymai,apskaiciuota iki panagiu.Nedirbu Lietuvoje, nes atvere akis, kas yra teisekura,kam dirba teisejai ir kokie jie ,,nepriklausomi,,.Nesidomejau politika bet politika atejo i mano namus ir dabar rodomi miliutes reportazai, tai tik demesio nukreipimas, nuo kitu aferu.Domekite zmones, kas yra do fruktai, visi tie, kurie daug viesina o rezultatas-tyla ir viskas teka, sena vaga.

 • Laurynas Janciauskas

  Laurynas Janciauskas

  Prieš 18 dienų

  Kaip asociacija laiko tokį grybą, kaip atstovą?
  10-toko lygis.

  • Paulius Radavičius

   Paulius Radavičius

   Prieš 14 dienų

   Baisiau nei 10-toko. Atrodo lyg tik penkias klases būtų baiges

  • Vilius Dz

   Vilius Dz

   Prieš 15 dienų

   nes jam liepia is auksciau ka reikia kalbet

 • manometras

  manometras

  Prieš 18 dienų

  Darbdaviai turi drausti vairuotojus, o ne jie patys.

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Vienoje imoneje apdraude gyvybe ir sveikata. Naudos gaveju buvo ivardintas ... imones vadas!

 • manometras

  manometras

  Prieš 18 dienų

  Nieks nesiskųs šitai sukčių “Linavai”.

 • manometras

  manometras

  Prieš 18 dienų

  Ne pinigėlių nori, o pažadėto legalaus atlyginimo ir gerų sąžiningų darbo sąlygų.

 • Aurimas Memento

  Aurimas Memento

  Prieš 18 dienų

  Pezalai, jūs pasižiūrėkit kaip išnaudojami Lietuviai užsienio braškių plantacijose ar fabrikuose.

  • Aurimas Memento

   Aurimas Memento

   Prieš 7 dienų

   @Antanas M. esmė jog dėmesio skiriama tam... užuot artimuosius/Tautiečius užstoję.

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Kazkur dziunglese dar yra kanibalu. Tai gal ir mes pradekime artimuosius esti!?

 • Andrej Šatkovskij

  Andrej Šatkovskij

  Prieš 18 dienų

  GIRTEKA GIRTEKA GIRTEKA užtat ir milioneriais tapo!

  • Mantas

   Mantas

   Prieš 17 dienų

   Girtekos savininkas 2 Lietuvoje turtingiausias žmogus :)

 • boika

  boika

  Prieš 18 dienų

  Ne vien grynieji pinigai yra problema darbuotojams, taip pat ir darbo apskaitos klastojimai, atskaiciavimai is vairuotoju uz neva padarytus nusizengimus, turi but kontroliuojamai visai darbdaviu veiksmai. Juk pamenat Vlantana kaip ikliuvo norvegijos teisesaugai del darbo valandu klastojimo, tas pats ar panasus apgaudinejimas yra ir kitose didelese imonese,. Buvau jau minejes kad apmokamu atostogu ten nera, jeigu sumoka kaip uz apmokamas atostogas gryzus is po ,,kadensijos,, tie pinigai tiesiog iskaiciuojami i darbo uzmokesti. Todel reikia visapusiskai kontroliuot darbdaviu veiksmus.(atsiprasau uz lietuvisku raidziu nevartojima)

 • Kestutis Gerdauskas

  Kestutis Gerdauskas

  Prieš 18 dienų

  Tai Buivydas visą laika stojo už darbdavius, juk vienas klanas 😭

 • Kestutis Gerdauskas

  Kestutis Gerdauskas

  Prieš 18 dienų

  Visos kompanijos varo nemokamų atostogų po reiso,Girteka,Vlantana,Nostrada,,
  Pats tai praėjau,ir visiem taip.

  • Mantas

   Mantas

   Prieš 17 dienų

   Būtų gerai, jeigu papasakotumėt apie tokius atvejus. Prisidėtumėte prie sektoriaus sutvarkymo ir neleistumėte vadovams vartytis taukuose gyvuliškai išnaudojant sunkų darbą dirbančius vairuotojus...

 • manometras

  manometras

  Prieš 18 dienų

  Niekur nėra problemų su bankomatais. Žmonės gali patys išsigrynint pinigus, kuriuos gauna į korteles. Lietuvoj gali išsigrynint, jeigu ne Uzbekijoj, Kijeve arba Maskvoj.

 • manometras

  manometras

  Prieš 18 dienų

  Išeina, kad nieks dešimtmečius netikrina (gerokai per mažai tikrina), kaip jie dirba ir kaip sukčiauja.

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Girdejau,kad ir tikrina,ir gave "dovanu" patys pataria,kaip slepti galus.

 • Vaidas Černiauskas

  Vaidas Černiauskas

  Prieš 18 dienų

  Neina to Buivydo ne klausyt..nė matyt!!!🐷

 • NierKa

  NierKa

  Prieš 18 dienų

  Ar cia tik man vienam vakar tiesiogine transliacija nutruko?

  • Akvilė

   Akvilė

   Prieš 18 dienų

   Ne vienam, dėl techninių nesklandumų nutrūko:)

 • M

  M

  Prieš 18 dienų

  Zenius kaip grybą pjauna :D Grynais vos 1-1,5% algų temokam, mums patiems tai nepatogu, bet nieku gyvu nenori grynųjų paleisti :D Aš net jaučiu jo skausmą :D Bėdų bus daug, ir sau bus sunku pasigrobti ir algų reikės mokėti daugiau su visais atostoginiais o ką jau apie padidėjusius mokesčius kalbėti :D O apie skausmą nepagydomą kad teks pelno mokestį valstybėj mokėti kokio dar istorijoje nemokėjo :D

 • Alma Butkienė

  Alma Butkienė

  Prieš 18 dienų

  Paklausykit kaip ponas Z. Buivydas kalba su seimo nariu A. Sysu...belieka tik įsivaizduot kaip jis kalbasi su savo pavaldiniais...
  Algirdai šaunuolis, laikykitės savo nuomonės iki galo..,kas mane labai džiugina ir teikia vilties...

  • Dionizijus Glodienis

   Dionizijus Glodienis

   Prieš 16 dienų

   Linaviškis žino kas per apšepėlis sėdi prieš jį ir kiek jis kainuojja

 • Ovidijus Ovi

  Ovidijus Ovi

  Prieš 18 dienų

  Sysai, tyrimas ne filmas.

 • Robertas Vipas

  Robertas Vipas

  Prieš 18 dienų

  Tai sumokekit i korteles lietuviskas,o vairuotojai tegu is banko ir išsigrynina
  Viskas labai lengva👌

 • Dominykas S

  Dominykas S

  Prieš 18 dienų

  Galim. Paėmėm iš statistikos mūsų sa statistikos iš statistikos.

 • Dainius Kuniauskas

  Dainius Kuniauskas

  Prieš 18 dienų

  Su visa pagarba Ritai Miliūtei ir Algirdui Sysui negaliu žiūrėti į šitą kiaulės snukį bei gadinti savo nuotaikos. Gražios darbo dienos :)

  • Tomas M

   Tomas M

   Prieš 17 dienų

   Su visa pagarba Ritai Miliutei ir Algirdui Sysui!!!

 • povilas jablonskiss

  povilas jablonskiss

  Prieš 18 dienų

  Galetu Lietuvi vairuotoja pakalbinti,manau suzinotu daugiau idomybiu.Vairuotojas dazniausiai dirba per savaite apie 60-65valandas ir per menesi gaunasi 250-280val

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Gaunasi 77 per savaite arba 308 per menesi. Cia jei ne kiek nejuodini.

 • Arta Butke

  Arta Butke

  Prieš 18 dienų

  Buivydas- va taip atrodo individas-ne savo vietoj....pastatyti sita pries tuos vairuotojus-apsi.....

 • gintaras zukauskas

  gintaras zukauskas

  Prieš 18 dienų

  Nu ir asilas linavos

 • Emilipela

  Emilipela

  Prieš 18 dienų

  Myliu Ritą, ji tobulai veda diskusiją, žino kaip leisti Buivydui įsikalbėti į kampą 💛

  • Izidorius Terpentinas

   Izidorius Terpentinas

   Prieš 18 dienų

   sorošinė Rita? propagandos makaronai patinka?

 • Gintautas Mikšta

  Gintautas Mikšta

  Prieš 18 dienų

  Laisvė Lietuvoj tik vagims,valdżiažmogiams ir išnaudotojams...😁👍,o darbo žmonems skurdas ir beteisiškumas...

 • Karole Vilkas

  Karole Vilkas

  Prieš 18 dienų

  Svetima geda apima buivydo besiklausant..

 • Vytautas Kaseta

  Vytautas Kaseta

  Prieš 18 dienų

  Įdomūs pasakymai apmastymams ką " jie " , tik pasivadina " MES " padarėme - žmonės paaukojo , o kiti pavogė...Tai ko džiaugiatės besarmačiai ? Žinoma , jums už tuos pagyrimus sumokėta.Na tada girkit toliau...

 • Valdas J

  Valdas J

  Prieš 18 dienų

  768 max valandos per 4 menesius, jei daugiau tai varo nemokamu atostogu??? Anglijoje dirbu daugiau nei 10 metu, apytiksliai 880 h per 4 menesius ir niekas nesiuntineja nemokamu atostogu. Gal kas galite numesti nuoroda su jo minimu istatymu . Aciu.

  • Alex Gonzalez

   Alex Gonzalez

   Prieš 15 dienų

   Mes tai Ispanijoj kada norim einam atostogu,bet daugiausia vasara,kai karšta.alga kas menesi moka.tentai apie 2.400 eur,šaldytuvai iki 3.000 eur.

  • manometras

   manometras

   Prieš 18 dienų

   Užrašinėja atostogas, o realiai varo dirbti.

 • Eimantas Simanauskas

  Eimantas Simanauskas

  Prieš 18 dienų

  Ipi*a naglą rožą ir ką tu jam pasakysi.... ir visur taip toi Lietuvoi. Mest lauk tuos visus triochalas. Grynas sovietmetis bl

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Sovietmety,gerbiamasis,kai grizdavau is Azerbaidzano desimcia dienu anksciau,nei skirtos 22,sefas liepdavo eiti namo,nes tau jau sumoketa uz 22. Po ju ir grizk i darba.

 • Fox In Socks

  Fox In Socks

  Prieš 18 dienų

  Sorry, bet čia Syso čia kaip šventuolio irgi nematau, labiau kaip lavonas prisikėlęs. Matai 5-10 metų žinojo. A tai kur ponas buvai? Tu jau nuo 1996 metų nepertraukiamai seime ta pačią kėdę trini. Kai šūdas išplaukė į paviršių, sugalvojo ant jo populiarumo bangos paplaukti.

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Va,butent!

 • AzXS

  AzXS

  Prieš 18 dienų

  Rita on fire 😍

 • Super Vėjas

  Super Vėjas

  Prieš 18 dienų

  Vaziuojant per lenkija tikrai kortelemis patogiau atsiskaityt nei zlotu ieskot:D

  • Antanas M.

   Antanas M.

   Prieš 8 dienų

   Atsiskaitant kortele Lenkijoje,butina sakyti,kad mokejima formintu eurais,o ne zlotais! Tada bankas jums netaiko konvertavimo ir komisiniu.

 • Super Vėjas

  Super Vėjas

  Prieš 18 dienų

  Mazos imones esancios kaimuose nejau atlygi uz transportavimo paslaugas irgi gauna grynais kad galetu darbuotojams mokėt nes aplink bankomatu ir banku nera? :) nejuokinkit voveriu:D

 • moze ens

  moze ens

  Prieš 18 dienų

  Niekas neverčia ten dirbti

 • Donatas Adomaitis

  Donatas Adomaitis

  Prieš 18 dienų

  Tie vairuotojai ir nusigeria bendraudami su tokiais gyvuliais verslininkais, jų vadybininkais

 • Robertas Vipas

  Robertas Vipas

  Prieš 18 dienų

  Kodel gryzus is kadencijos,reikia dar dvi savaites maldaut savo dienpinigiu😡😡😡
  Mokekit juos kas savaite👌👌👌